Kolekcja płytek ściennych Paradyż Memories to propozycja dla tych, którzy preferują klasyczne rozwiązania. Powściągliwa kolorystyka komponuje się z delikatnymi geometrycznymi strukturami, które świetnie zdobią płytki. Połączenie bieli z szarością to wyjątkowe połączenie, które pozwala elementom kolekcji Memories stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza.

Płytki Paradyż – wytrzymałe i nowoczesne

Polska firma Paradyż istnieje na rynku już ponad 30 lat. W swojej ofercie posiada produkty wprowadzone na krajowy rynek jako jedni z pierwszych, jeśli nie pierwszy, polski producent. Wśród nich znajduje się m. in. gres szkliwiony, gdyż płytki podłogowe Paradyż charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie oraz uszkodzenia. Atrakcyjne faktury granitu, piaskowca, marmuru czy kamienia naturalnego podnoszą walory estetyczne nowoczesnych i tradycyjnych przestrzeni. Tym, którzy cenią sobie wysoką precyzję tworzonego produktu, warto wspomnieć o kolekcji Paradyż Memories w Ekspercilaziene, czyli płytkach o idealnie gładkich krawędziach, łatwych w układaniu i wymagające minimalnego użycia kleju.

Paradyż Memories

Paradyż Memories – do jakiego wnętrza?

Jeśli ktoś szuka wysokiej jakości i dobrze wyglądających płytek do swojego salonu, łazienki, kuchni lub przedpokoju czy też na zewnętrzny taras lub balkon, warto zapoznać się z kolekcją płytek Paradyż Memories i dowiedzieć się nieco o ich właściwościach. Kolekcja Paradyż Memories to płytki, które są łatwe w układaniu, odporne na zużycie, mają wykończenie antypoślizgowe i sprawią, że będą one w idealnym stanie przez wiele lat. Ich bogata kolorystyka oraz wzornictwo pozwala wybrać efektowne oraz atrakcyjne wizualnie płytki, które podkreślą klimat w każdym pomieszczeniu lub staną się świetnym tłem dla różnych sprzętów czy mebli, które z czasem mogą być wymieniane.