Trendy architektoniczne zmieniają się praktycznie z sezonu na sezon. Łazienki urządzane dziś w niczym nie przypominają tych sprzed kilku lat. Obecnie w modzie są prostota i funkcjonalność.

Nowoczesne natryski prysznicowe

Nie ma co ukrywać, że coraz więcej ludzi rezygnuje z posiadania wanny na rzecz prysznica. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i o wiele bardziej ekologiczne. Nie mówiąc już o tym, że z reguły natrysk zajmuje mniej miejsca niż wanna, pozwala więc zaoszczędzić tak bardzo potrzebną przestrzeń – wejdź na Lazienka Rea i zobacz.

Obecnie w sklepach znaleźć można całą masę natrysków prysznicowych. Różnią się one między sobą materiałem, z jakiego są wykonane, wielkością słuchawki lub deszczownicy, sposobem montażu oraz, rzecz jasna – ceną. To, co je łączy, to nowoczesne wzornictwo, zdecydowana linia oraz efektowny wygląd.

Jaki natrysk wybrać?

Natrysk prysznicowy ma tę zaletę, że zmieści się w nawet najmniejszej łazience. Warto pamiętać, że jest to element wyposażenie używany codziennie, w mocno wilgotnym środowisku. Aby zapobiec szybszemu zużyciu się natrysku, lepiej wybrać taki pochodzący od uznanego producenta, wykonany z najwyższej jakości materiałów i spełniający wszelkie standardy.

Ciekawym rozwiązaniem są natryski prysznicowe podtynkowe. Dzięki temu kabina prysznicowa sprawia wrażenie prostej i nowoczesnej. Wszystko dlatego, że jedyne co się w niej wtedy znajduje, to słuchawka natryskowa oraz kurki do odkręcania wody.