Płytki Chevron to produkty na miarę XXI wieku o wysokiej jakości, które zyskały popularność na całym świecie ze względu na wiele możliwości i liczne możliwości skomponowania. Są one płytkami niezwykle trwałymi i odpornymi na użytkowanie, w związku z czym chętnie wybierają je najsłynniejsi projektanci na świecie. Zyskały one również uznanie w Europie, a w tym także i w Polsce.

Chevron płytki: do każdego pomieszczenia

Płytki Chevron nadają się do absolutnie każdego pomieszczenia. Ze względu na możliwe zastosowanie ich na ścianie, jak i na podłodze, a także liczne wzory i modele, istnieje możliwość położenia ich w łazience, kuchni, a także w salonie czy w sypialni. Wyróżniają się jednolitą, gładką i lekko błyszczącą powierzchnią odporną na wszelakie zarysowania i codzienne użytkowanie. Dostępne w wielu kolorach i wzorach, mogą sprawdzić się w zestawieniu z klasycznym stylem aranżacyjnym, jak i w minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrzach.

Płytki te są produkowane z białej gliny, która sprawia, że wwiercenie się w nie jest proste i nie powoduje jakichkolwiek uszkodzeń. Niektóre kolekcje idealnie imitują panele oraz parkiet, dlatego istnieje możliwość położenia ich w niemal każdym pomieszczeniu w domu – w salonie, przedpokoju, jadalni i tym podobne.

Francuska jakość: marka Equipe

Płytki Chevron są dziełem marki Equipe pochodzącej z Francji. Została ona założona w 1999 roku w celu zaspokojenia nieustannie rosnącej niszy rynkowej. Jej założyciele postanowili wprowadzić na rynek płytek ściennych i podłogowych powiew świeżości i produkty wysokiej jakości. W ten sposób, dzisiaj, po dwudziestu latach działalności, Equipe i jej płytki są znane na całym świecie. Zyskały one rzesze zwolenników i są w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających. Umożliwiają uzyskanie idealnego wzoru.