Niebanalny wygląd ściany w dowolnym pomieszczeniu może być unikalną dekoracją jak też uzupełnieniem danej stylistyki. Dlatego też mozaika szklana to rewelacyjna opcja dla tych, którzy szukają czegoś szczególnego, a zarazem pragną wytworzyć świetną aranżację w łazience, kuchni czy przedpokoju. Małe kwadraciki lub prostokąty czy heksagony połączone ze sobą są nietuzinkowe, a co więcej wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Wystarczy zatem wybrać takie opcje, które będą ze sobą znakomicie harmonizować.

Wyjątkowa idea wykończenia wnętrz

Mozaika szklana świetnie sprawdzi się między szafkami w kuchni, a nawet na wolnej przestrzeni przy kuchenkach czy kominkach. Można ją także wkomponować przy wannie, prysznicu, umywalkach. W salonie z kolei może być niebagatelną konwencją na wytworzenie oryginalnego look’u danej ściany. Każdy ma swoje ulubione typy, toteż wystarczy dobrać dany wymiar tych jakże wyjątkowych płytek i można cieszyć się z każdorazowego efektu.

Lustrzany czy matowy rezultat?

Urokliwe mozaiki szklane mogą mieć lustrzaną powierzchnię, matowe wykończenie a także błyszczącą strukturę. Każdy z nas może dobrać takie płytki, jakie się podobają. Dla urozmaicenia można także wynaleźć wersje mieszane, które będą zawierały w sobie wszystkie rodzaje. Mozaika jest mozaiką i może przedstawiać to, co chcemy. Różnorodność barw i deseni jest nieograniczona, więc śmiało można przeglądać katalogi zawierające gotowe projekty, które mogą stać się także dla nas inspiracją do wytworzenia konkretnego designu we własnych kątach. Tak przygotowanym można wystosować różne tonacje brązu, czerwieni, żółtego, czy też postawić na ponadczasową czerń i biel. Cała feeria barw będzie mogła zostać zharmonizowana z danym otoczeniem, które nabierze wyjątkowej i estetycznej prezencji, która utrzyma się przez długi czas.

Więcej dowiesz się na www.ekspercilazienek.pl