Stelaże podtynkowe to doskonały sposób na odpowiednie urządzenie łazienki tak, aby jak najmniej infrastruktury było widoczne. Po zamontowaniu wykańcza się je w ten sam sposób, jak pozostałą część łazienki. Sprawia to, że w gotowej łazience nie ma tak dużej ilości widocznych rur, co nie tylko wygląda estetycznie ale również powala łatwiej utrzymać czystość.

Jaki rodzaj stelaży wybrać?

Stelaże podtynkowe to wiele różnych rodzajów, dzięki czemu każdy może dopasować idealne do swojej łazienki. Stelaż WC powinien być dobrany do łazienki pod względem jej wielkości jak również do wybranych elementów armatury. Daje to pewność, że po zamontowaniu nie będzie problemu z użytkowaniem łazienki i nie będzie żadnych awarii. Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Ekspercilazienek.pl.

Właściwy montaż – pewność dobrego użytkowania

Stelaż do WC powinien być odpowiednio zamontowany, aby dawać pewność tego że łazienka będzie spełniać swoją rolę. Dlatego tego typu zadania należy powierzać profesjonalistom, którzy w tym zakresie posiadają odpowiednie doświadczenie. Niedociągnięcia w kwestii montażu stelaża mogą powodować problemy z właściwym użytkowaniem WC. Firmy, które produkują armaturę łazienkową bardzo często produkują również stelaże lub wskazują firmy, których produkty polecają. Dobrze jest montować stelaże zalecane przez daną firmę, co daje większą pewność odpowiedniego ich działania.